Výkup zlata

Během letních měsíců července a srpna je výkup zboží pozastaven z důvodu dovolené. Výkupy budou obnoveny od měsíce září. Provoz e-shopu zůstává nepřerušen.

Chcete prodat zlaté šperky, které již nevyužijete? Obraťte se na nás. Posuzování a ověřování pravosti zlatých šperků provádíme okamžitě. Pokud se pro jejich prodej rozhodnete, jsme schopni vám vyplatit jejich hodnotu bez čekání. Šperky netavíme, ale dáváme jim šanci, aby potěšily někoho dalšího. Poškozené šperky renovujeme a vracíme jim původní lesk a krásu.

Výkup zlata (14 karátů)

od 800 Kč/g

aktualizováno k datu: 1.1.2020

  Výkup zlata a zlatých šperků probíhá individuálně. Cenová nabídka závisí na jejich stavu a historické hodnotě, případně hodnotě drahých kamenů.

 Nejnižší výkupní cena zlata platí pro zlomky a šperky bez drahých kamenů nebo historické hodnoty.

 Za individuální ceny vykupujeme také zlaté náramkové a kapesní hodinky.

  Zavolejte nám nebo napište e-mail. Dohodneme termín a místo. Ocenění a případný výkup nejčastěji probíhá v naší kanceláři. Pokud vlastníte nějakou větší zajímavou sbírku, rádi dorazíme až za vámi domů nebo na sjednané místo a to v rámci hlavního města Prahy a blízkého okolí, případně dle dohody. 

 Zlato a zlaté šperky vám ocení náš zkušený odborný odhadce a v případě vaší spokojenosti je ihned odkoupí. O výkupu bude sepsána řádná kupní smlouva, platba je možná v hotovosti nebo okamžitým převodem na účet, dle vašich preferencí.

 Zajišťujeme i možnost korespondenčního výkupu. Po zaslání předmětu poštou, vám pošleme peníze na účet nebo složenkou.

 Nevykupujeme: zlaté slitky, cihličky.

Kontaktujte nás

Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo zasláním emailu