Výkup zlatých šperků

Během letních měsíců července a srpna je výkup zboží pozastaven z důvodu dovolené. Výkupy budou obnoveny od měsíce září. Provoz e-shopu zůstává nepřerušen.

Chcete prodat starožitné zlaté šperky, které již nevyužijete? Obraťte se na nás. Posuzování a ověřování pravosti zlatých šperků provádíme okamžitě. Pokud se pro jejich prodej rozhodnete, jsme schopni vám vyplatit jejich hodnotu bez čekání. Šperky netavíme, ale dáváme jim šanci, aby potěšily někoho dalšího.

  Výkup zlatých šperků probíhá individuálně. Cenová nabídka závisí na jejich stavu a historické hodnotě, případně hodnotě drahých kamenů.

 Vykupujeme: exkluzivní zlaté šperky z období rakousko-uherské monarchie, případně 1. republiky, exkluzivní šperky s drahými kameny

 Nevykupujeme: zlaté slitky a cihličky, zlomkové zlato, běžné šperky, novodobé šperky

  Zavolejte nám nebo napište e-mail. Dohodneme termín a místo. Ocenění a případný výkup nejčastěji probíhá v naší kanceláři. Pokud vlastníte nějakou větší zajímavou sbírku, rádi dorazíme až za vámi domů nebo na sjednané místo a to v rámci hlavního města Prahy a blízkého okolí, případně dle dohody. 

 Zlaté šperky vám ocení náš zkušený odborný odhadce a v případě vaší spokojenosti je ihned odkoupí. O výkupu bude sepsána řádná kupní smlouva, platba je možná v hotovosti nebo okamžitým převodem na účet, dle vašich preferencí.

 Zajišťujeme i možnost korespondenčního výkupu. Po zaslání předmětu poštou, vám pošleme peníze na účet nebo složenkou.

Kontaktujte nás

Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo zasláním emailu