Výkup zlata

V naší prodejně vykoupíme Vaše zlaté šperky za nejvyšší možnou cenu. I v případě velmi vysoké výkupní ceny jsme Vám schopni tuto cenu ihned vyplatit. Pokud budete chtít dosáhnout ještě vyšší částky a na prodej nespěcháte, můžeme vzít exkluzivní předměty do komisního prodeje. Ihned na místě Vám sdělíme ryzost zlata, případně pravost diamantů, není u nás potřeba předměty nechávat na dlouhé posouzení. Za šperky s diamanty nebo s vysokou historickou hodnotou Vám nabídneme ještě vyšší částky, než jsou uvedeny na našich stránkách, jelikož je netavíme, ale dáváme jim další šanci, a to i šperkům poškozeným, které zrenovujeme a vrátíme jim původní lesk a krásu. Vykoupíme od Vás i novodobé zlaté předměty, zubní a zlomkové zlato, za ceny uvedené na našich stránkách, které se mění dle ceny zlata na světových burzách.

Výkup šperků (14 karátů)

750 Kč/g

Nepuncované a poškozené šperky, zlomky: 700 Kč/g

Schováváte doma zlaté šperky či předměty, ale nevíte co s nimi? Pokud pro vás nemají citovou hodnotu, proč je neprodat? Za zlaté šperky lze v dnešní době získat poměrně vysokou částku. Pokud byste chtěli pořídit nový šperk, můžete je dokonce využít i pro výměnu.

 Dále za individuální ceny vykoupíme Vaše zlaté hodinky – jak náramkové, tak kapesní.

 Poškozené předměty vykupujeme také. Neváhejte je přinést ukázat.

 Nevykupujeme: zlaté slitky a cihličky

 Nabídka výkupní částky je zcela nezávazná a, nebude-li dle vašich představ, můžete ji odmítnout.

 Výkupní cena je vyplácena na místě v hotovosti nebo po dohodě převodem na účet.

 Předmět lze využít i pro výměnu za jiné zboží – např. šperk, hodinky apod.

 Pokud chcete šperky pouze ocenit, můžete se nás také obrátit, rádi Vám s oceněním pomůžeme. Za ocenění si nikdy neúčtujeme žádný poplatek.

 Možnost výkupu zlata i na Slovensku. V případě takového požadavku kontaktujte našeho zástupce na Slovensku, p. Radoslava Vrabela, tel. +421 908 28 22 22.