Výkup bankovek

Během letních měsíců července a srpna je výkup zboží pozastaven z důvodu dovolené. Výkupy budou obnoveny od měsíce září. Provoz e-shopu zůstává nepřerušen.

Chcete prodat staré neplatné bankovky, pro které již nemáte uplatnění? Obraťte se na nás. Posuzování bankovek provádíme okamžitě. Pokud se pro jejich prodej rozhodnete, jsme schopni vám vyplatit jejich hodnotu bez čekání.

  Zdarma vám bankovky roztřídíme, poskytneme k nim informace a nabídneme vám výkupní cenu. Tato služba je zdarma, i když s výkupem nebudete souhlasit.

 Vykupujeme: bankovky Rakousko-Uhersko, 1. republika, Protektorát, válečné Slovensko, Československo. Vykoupíme i celé sbírky a pozůstalosti.

 Nevykupujeme: zahraniční bankovky, platné české bankovky.

  Navštivte naši prodejnu, kde Vám bankovky oceníme. Pokud vlastníte nějakou větší zajímavou sbírku, rádi dorazíme až za vámi domů nebo na sjednané místo a to v rámci hlavního města Prahy a blízkého okolí, případně dle dohody. 

  Bankovky vám ocení náš zkušený odborný odhadce a v případě vaší spokojenosti je ihned odkoupí. O výkupu bude sepsána řádná kupní smlouva, platba je možná v hotovosti nebo okamžitým převodem na účet, dle vašich preferencí.

 Zajišťujeme i možnost korespondenčního výkupu. Po zaslání předmětu poštou, vám pošleme peníze na účet nebo složenkou.

Kontaktujte nás

Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo zasláním emailu