Pár slov o nás

Během letních měsíců července a srpna je výkup zboží pozastaven z důvodu dovolené. Výkupy budou obnoveny od měsíce září. Provoz e-shopu zůstává nepřerušen.

Naše firma funguje na trhu již od roku 2016, původně pod názvem Starožitnosti Hostivař. Tento název jsme zvolili z důvodu, že jsme začínali převážně s výkupem a prodejem šperků a starožitností, zároveň jsme měli sídlo a prodejnu v Praze Hostivaři. S vývojem naší firmy se naše portfolio rozšířilo o mince a bankovky, které začaly v našem obratu převažovat a tehdy jsme poprvé začali uvažovat o změně názvu. 

Jelikož jsme se postupem času chtěli s prodejnou přiblížit všem našim zákazníkům, kteří jsou rozprostřeni (nejen) po celé Praze, a tím pádem opustit Hostivař, dozrála myšlenka pro přejmenování firmy, které proběhlo 9. března 2023. Od této doby vystupujeme pod názvem Numea auctions a zároveň s přejmenováním otevíráme dne 20. března 2023 novou, perfektně dostupnou prodejnu na Vinohradech. Jelikož jsme vzdáleni pouze 150 m od OC Atrium Flora, dostanete se k nám bez problémů autem, tramvají, autobusem nebo metrem. 

V neposlední řadě jsou ve výstavbě nové moderní stránky na doméně www.numea.cz. Do doby, než budou nové stránky dokončeny, naleznete naši prezentaci na naší původní doméně www.starozitnostipraha.cz, na kterou je naše budoucí doména v tuto chvíli přesměrována. 

Specializujeme se především na:

 výkup a prodej mincí, bankovek, řádů, vyznamenání

 výkup a prodej zlatých historických šperků, případně šperků s drahými kameny

 výkup a prodej zajímavých obrazů, případně obrazů od ceněných autorů

 aukční prodej mincí, bankovek, šperků a obrazů

.................

 chcete něco prodat? Navštivte nás

 chcete něco koupit? Navštivte nás

 chcete něco nabídnout v aukci? Navštivte nás

 chcete si popovídat? Navštivte nás

Podrobnosti k jednotlivým službám naleznete na našich stránkách, případně vám informace poskytneme telefonicky, po e-mailu nebo osobně v naší prodejně.