Výkup mincí

Během letních měsíců července a srpna je výkup zboží pozastaven z důvodu dovolené. Výkupy budou obnoveny od měsíce září. Provoz e-shopu zůstává nepřerušen.

Chcete prodat staré mince? Obraťte se na nás. Pravost mincí ověřujeme okamžitě a vykupujeme je za nejvyšší možné ceny s ohledem na jejich numismatickou i tržní hodnotu. Pokud se na základě našeho odhadu pro prodej vašich mincí rozhodnete, jsme schopni je vyplatit bez čekání. Mince nikdy chemicky ani mechanicky nečistěte, mohli byste tím nenávratně zničit jejich hodnotu.

  Zdarma vám mince roztřídíme, poskytneme k nim informace a nabídneme vám výkupní cenu. Tato služba je zdarma, i když s výkupem nebudete souhlasit.

 Vykupujeme: zlaté dukáty, zlaté mince a medaile, stříbrné mince a medaile, řády a vyznamenání. Vykoupíme i celé sbírky a pozůstalosti.

 Nevykupujeme: jakékoliv oběhové mince z běžného kovu, antické mince.

  Navštivte naši prodejnu, kde Vám mince oceníme. Pokud vlastníte nějakou větší zajímavou sbírku, rádi dorazíme až za vámi domů nebo na sjednané místo a to v rámci hlavního města Prahy a blízkého okolí, případně dle dohody. 

  Mince vám ocení náš zkušený odborný odhadce a v případě vaší spokojenosti je ihned odkoupí. O výkupu bude sepsána řádná kupní smlouva, platba je možná v hotovosti nebo okamžitým převodem na účet, dle vašich preferencí.

 Zajišťujeme i možnost korespondenčního výkupu. Po zaslání předmětu poštou, vám pošleme peníze na účet nebo složenkou.

Kontaktujte nás

Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo zasláním emailu