Výkup zlatých mincí

Během letních měsíců července a srpna je výkup zboží pozastaven z důvodu dovolené. Výkupy budou obnoveny od měsíce září. Provoz e-shopu zůstává nepřerušen.

Chcete prodat zlaté mince? Obraťte se na nás. Pravost mincí ověřujeme okamžitě a vykupujeme je za nejvyšší možné ceny s ohledem na jejich numismatickou i tržní hodnotu. Pokud se na základě našeho odhadu pro prodej vašich mincí rozhodnete, jsme schopni je vyplatit bez čekání. Nikdy je chemicky ani mechanicky nečistěte, mohli byste tím nenávratně zničit jejich hodnotu.

Vykupujeme zlaté dukáty a medaile

Zlaté dukáty a medaile

Vykupujeme zlaté dukáty a dukátové medaile
Výkup zlatých mincí Rakousko-Uhersko

Zlaté mince Rakousko-Uhersko

Vykupujeme zlaté mince z období Rakouska-Uherska
Vykupujeme zlaté mince ČR, ČSR

Ostatní zlaté mince ČSR, ČR

Vykupujeme zlaté mince Československo a ČR
Vykupujeme vybrané zahraniční zlaté mince

Vybrané zahraniční mince

Vykupujeme vybrané zahraniční zlaté mince

  Zdarma vám mince roztřídíme, poskytneme k nim informace a nabídneme vám výkupní cenu. Tato služba je zdarma, i když s výkupem nebudete souhlasit.

 Vykupujeme: zlaté dukáty a dukátové medaile, zlaté mince z období rakousko-uherské monarchie, zlaté mince ČSR a ČR, vybrané zahraniční zlaté mince. Vykoupíme i celé sbírky a pozůstalosti.

 Nevykupujeme: jakékoliv pozlacené repliky 

  Zavolejte nám nebo napište e-mail. Dohodneme termín a místo. Ocenění a případný výkup nejčastěji probíhá v naší kanceláři. Pokud vlastníte nějakou větší zajímavou sbírku, rádi dorazíme až za vámi domů nebo na sjednané místo a to v rámci hlavního města Prahy a blízkého okolí, případně dle dohody. 

  Mince vám ocení náš zkušený odborný odhadce a v případě vaší spokojenosti je ihned odkoupí. O výkupu bude sepsána řádná kupní smlouva, platba je možná v hotovosti nebo okamžitým převodem na účet, dle vašich preferencí.

 Zajišťujeme i možnost korespondenčního výkupu. Po zaslání předmětu poštou, vám pošleme peníze na účet nebo složenkou.

Kontaktujte nás

Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo zasláním emailu