Výkup zlatých dukátů

Během letních měsíců července a srpna je výkup zboží pozastaven z důvodu dovolené. Výkupy budou obnoveny od měsíce září. Provoz e-shopu zůstává nepřerušen.

Chcete prodat zlaté dukáty a dukátové medaile? Obraťte se na nás. Pravost ověřujeme okamžitě a vykupujeme je za nejvyšší možné ceny s ohledem na jejich numismatickou i tržní hodnotu. Pokud se na základě našeho odhadu pro prodej vašich dukátů rozhodnete, jsme schopni je vyplatit bez čekání. Nikdy je chemicky ani mechanicky nečistěte, mohli byste tím nenávratně zničit jejich hodnotu.

Výkup zlatých dukátů Rakousko-Uhersko

Zlaté dukáty Rakousko-Uhersko

Vykupujeme zlaté dukáty a 4 dukáty z období Rakouska-Uherska
Výkup zlatých svatováclavských dukátů

Zlaté svatováclavské dukáty

Vykupujeme zlaté svatováclavské dukáty, 2dukáty, 5dukáty, 10dukáty
Výkup zlatých prvorepublikových medailí

Zlaté prvorepublikové dukátové medaile

Vykupujeme zlaté prvorepublikové dukátové medaile
Výkup dukátů Karla IV. 1978 - 1982

Zlaté dukáty Karla IV. 1978 - 1982

Vykupujeme zlaté dukáty Karla IV., 2dukáty, 5dukáty, 10dukáty

  Zdarma vám dukáty roztřídíme, poskytneme k nim informace a nabídneme vám výkupní cenu. Tato služba je zdarma, i když s výkupem nebudete souhlasit.

 Vykupujeme: zlaté dukáty z období rakousko-uherské monarchie, svatováclavské dukáty, zlaté dukáty Karla IV., dukátové medaile a ostatní zlaté dukáty. Vykoupíme i celé sbírky a pozůstalosti.

 Nevykupujeme: jakékoliv pozlacené repliky dukátů.

  Navštivte naši prodejnu, kde vám dukáty oceníme. Pokud vlastníte nějakou větší zajímavou sbírku, rádi dorazíme až za vámi domů nebo na sjednané místo a to v rámci hlavního města Prahy a blízkého okolí, případně dle dohody. 

  Dukáty vám ocení náš zkušený odborný odhadce a v případě vaší spokojenosti je ihned odkoupí. O výkupu bude sepsána řádná kupní smlouva, platba je možná v hotovosti nebo okamžitým převodem na účet, dle vašich preferencí.

 Zajišťujeme i možnost korespondenčního výkupu. Po zaslání předmětu poštou, vám pošleme peníze na účet nebo složenkou.

Kontaktujte nás

Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo zasláním emailu