Výkup starožitností

Během letních měsíců července a srpna je výkup zboží pozastaven z důvodu dovolené. Výkupy budou obnoveny od měsíce září. Provoz e-shopu zůstává nepřerušen.

Zůstala vám v rodině starožitnost nebo jiná cennost, ale už ji nejspíš nevyužijete? Obraťte se na nás. Vykoupíme od vás šperky, mince, bankovky, hodinky, stříbrné předměty, obrazy, vojenské předměty a jiné starožitnosti a cennosti. Dále vykoupíme celé sbírky a pozůstalosti. Za exkluzivní starožitné předměty jsme vám schopni nabídnout velmi zajímavé částky.

Vykupujeme

Obrazy, exkluzivní zlaté šperky

Mince, bankovky, řády, vyznamenání

Celé sbírky a pozůstalosti

  Nabízíme výkup pozůstalostí i ucelených sbírek.

 Výkup starožitností probíhá individuálně a za nejlepší možné ceny. Cenová nabídka vychází z aktuální tržní hodnoty.

 Vykupujeme: exkluzivní starožitné zlaté šperky, mince, bankovky, řády, vyznamenání, hodinky, stříbrné předměty, obrazy, hračky, vojenské předměty a další starožitnosti a cennosti.

 Nevykupujeme: nábytek, psací stroje, šicí stroje, sklo, porcelán, kovové předměty (svícny, apod.).

  Zavolejte nám nebo napište e-mail. Dohodneme termín a místo. Ocenění a případný výkup nejčastěji probíhá v naší kanceláři. Pokud vlastníte nějakou větší zajímavou sbírku, rádi dorazíme až za vámi domů nebo na sjednané místo a to v rámci hlavního města Prahy a blízkého okolí, případně dle dohody. 

 Starožitnosti vám ocení náš zkušený odborný odhadce a v případě vaší spokojenosti je ihned odkoupí. O výkupu bude sepsána řádná kupní smlouva, platba je možná v hotovosti nebo okamžitým převodem na účet, dle vašich preferencí.

  Zajišťujeme i možnost korespondenčního výkupu. Po zaslání předmětu poštou, vám pošleme peníze na účet nebo složenkou.

Kontaktujte nás

Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo zasláním emailu