Výkup starožitností

Během letních měsíců července a srpna je výkup zboží pozastaven z důvodu dovolené. Výkupy budou obnoveny od měsíce září. Provoz e-shopu zůstává nepřerušen.

Zůstala vám v rodině starožitnost nebo jiná cennost, ale už ji nejspíš nevyužijete? Obraťte se na nás. Vykoupíme od vás šperky, mince, bankovky, hodinky, stříbrné předměty, obrazy, vojenské předměty a jiné starožitnosti a cennosti. Dále vykoupíme celé sbírky a pozůstalosti. Za exkluzivní starožitné předměty jsme vám schopni nabídnout velmi zajímavé částky.

Vykupujeme

Obrazy, exkluzivní zlaté šperky

Mince, bankovky, řády, vyznamenání

Celé sbírky a pozůstalosti

  Nabízíme výkup pozůstalostí i ucelených sbírek.

 Výkup starožitností probíhá individuálně a za nejlepší možné ceny. Cenová nabídka vychází z aktuální tržní hodnoty.

 Vykupujeme: exkluzivní starožitné zlaté šperky, mince, bankovky, řády, vyznamenání, hodinky, stříbrné předměty, obrazy, hračky, vojenské předměty a další starožitnosti a cennosti.

 Nevykupujeme: nábytek, psací stroje, šicí stroje, sklo, porcelán, kovové předměty (svícny, apod.).

  Navštivte naši prodejnu, kde Vám předměty oceníme. Pokud vlastníte nějakou větší zajímavou sbírku, rádi dorazíme až za vámi domů nebo na sjednané místo a to v rámci hlavního města Prahy a blízkého okolí, případně dle dohody. 

 Starožitnosti vám ocení náš zkušený odborný odhadce a v případě vaší spokojenosti je ihned odkoupí. O výkupu bude sepsána řádná kupní smlouva, platba je možná v hotovosti nebo okamžitým převodem na účet, dle vašich preferencí.

  Zajišťujeme i možnost korespondenčního výkupu. Po zaslání předmětu poštou, vám pošleme peníze na účet nebo složenkou.

Kontaktujte nás

Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo zasláním emailu