Numismatika

V naší prodejně vykoupíme Vaše mince a bankovky za nejvyšší možné ceny s ohledem na jejich numismatickou a současnou tržní hodnotu. I v případě velmi vysoké výkupní ceny jsme Vám schopni tuto cenu ihned vyplatit. Pravost mincí a bankovek ověřujeme ihned na místě, není u nás potřeba předměty nechávat na dlouhé posouzení. Možná budete překvapeni, jaké částky Vám nabídneme a zároveň Vám je budeme schopni okamžitě vyplatit. Výkup a oceňování probíhá především v pondělky a středy, doporučujeme se předem objednat.

Výkup mincí a bankovek

Vykoupíme Vaše rakousko-uherské, prvorepublikové a československé mince, medaile a bankovky

Při výkupu mince a bankovky roztřídíme, poskytneme k nim informace a poté Vám nabídneme výkupní cenu. Celý tento proces je plně zdarma, a to i v případě, že s výkupní cenou nebudete souhlasit a k výkupu nakonec nedojde.

 Pokud chcete mince nebo bankovky pouze ohodnotit, abyste věděli, jakou můžou mít hodnotu, můžete se na nás také obrátit. Za ocenění si neúčtujeme nikdy žádný poplatek.

 Preferujeme zlaté, stříbrné mince a bankovky, můžete se na nás ale obrátit i s oběhovými mincemi. Hodnota takových mincí bývá většinou minimální, ale s ochotou Vám je zkontrolujeme, jestli se mezi nimi nenachází nějaký cennější kousek.

 Zabýváme se především mincemi a bankovkami z období rakousko-uherské monarchie a 1. republiky. Antické mince, ani zahraniční mince a bankovky nevykupujeme, ani neoceňujeme.

 Výkup a oceňování mincí a bankovek probíhá především v pondělky a středy. Před tím, než naší prodejnu budete chtít s mincemi nebo bankovkami navštívit, doporučujeme se předem objednat, a to buď telefonicky, emailem nebo osobně na prodejně.

 Možnost výkupu mincí a bankovek i na Slovensku. V případě takového požadavku kontaktujte našeho zástupce na Slovensku, p. Radoslava Vrabela, tel. +421 908 28 22 22.

Kontaktujte nás

Před výkupem nebo oceněním mincí, medailí a bankovek doporučujeme, abyste se objednali na kontaktech uvedených níže