Numismatika

Během letních měsíců července a srpna je výkup zboží pozastaven z důvodu dovolené. Výkupy budou obnoveny od měsíce září. Provoz e-shopu zůstává nepřerušen.

Vykupujeme mince a bankovky za nejvyšší možné ceny s ohledem na jejich numismatickou a současnou tržní hodnotu. I v případě velmi vysoké výkupní ceny jsme vám schopni tuto cenu ihned vyplatit. Pravost mincí a bankovek ověřujeme ihned na místě, není u nás potřeba předměty nechávat na dlouhé posouzení. Možná budete překvapeni, jaké částky vám nabídneme.

Vykupujeme

Zlaté a stříbrné mince

Medaile, řády a vyznamenání

Bankovky Rakousko-Uhersko, ČR a ČSR (1918 - 1993)

 Zdarma vám bankovky a mince roztřídíme, poskytneme k nim informace a nabídneme vám výkupní cenu. Tato služba je zdarma, i když s výkupem nebudete souhlasit.

  Zavolejte nám nebo napište e-mail. Dohodneme termín a místo. Ocenění a případný výkup nejčastěji probíhá v naší kanceláři. Pokud vlastníte nějakou větší zajímavou sbírku, rádi dorazíme až za vámi domů nebo na sjednané místo a to v rámci hlavního města Prahy a blízkého okolí, případně dle dohody. 

 Bankovky a mince vám ocení náš zkušený odborný odhadce a v případě vaší spokojenosti je ihned odkoupí. O výkupu bude sepsána řádná kupní smlouva, platba je možná v hotovosti nebo okamžitým převodem na účet, dle vašich preferencí.

 Zajišťujeme i možnost korespondenčního výkupu. Po zaslání předmětu poštou, vám pošleme peníze na účet nebo složenkou.

 Vykupujeme: zlaté a stříbrné mince a medaile, bankovky Rakousko-Uhersko, bankovky ČR a ČSR z let 1918 - 1993, medaile, řády, vyznamenání.

 Nevykupujeme: oběhové mince, antické mince, zahraniční bankovky.

Kontaktujte nás

Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo zasláním emailu