Online aukce

Nabízíme prodej Vašich předmětů v on-line aukcích na největším českém aukčním portálu Aukro. Díky našemu celkovému počtu prodaných položek, 100% pozitivnímu hodnocení od kupujících a vysokému počtu navázaných dražitelů na naše aukce, umíme vydražit Vaše předměty za zajímavé částky. Do aukcí přijímáme vzácné mince, medaile, řády a bankovky, exkluzivní šperky s historickou hodnotou, případně s drahými kameny, obrazy ceněných autorů. Díky naší flexibilitě nečekáte několik měsíců na uspořádání aukce, ale vše nafotíme a začátek aukce nastavíme do 1-2 týdnů. Peníze za úspěšnou aukci vyplácíme průměrně již za 1 měsíc, od přijetí Vašich předmětů do aukce.

Prověřený prodejce na portálu Aukro

Přes 2.000 úspěšně vydažených předmětů na Aukru

Neváhejte se na nás obrátit pro nezávaznou konzultaci, při které Vám navrhneme nejvhodnější způsob prodeje Vašich předmětů. V případě, že by některý předmět nebyl do aukce vhodný, navrhneme Vám jako alternativu komisní prodej, případně přímý odkup.

 Jsme prověřený a spolehlivý prodejce na Aukru, díky čemuž dosahují naše aukce nadstandardních výsledků. Náš profil na Aukru naleznete zde.

 Naše provize z dosažené prodejní ceny činí 20%, Vám tedy vyplácíme 80%. Při dosažení prodejní ceny nižší než 5.000 Kč, činí naše provize jednotnou výši 1.000 Kč.

 Uvedená výše provize je konečná a jsou v ní promítnuty veškeré náklady na aukci, včetně provize portálu Aukro, na kterém aukce realizujeme. 

 V rámci naší provize vystavujeme všechny aukce na zpoplatněná přednostní místa v rámci dané kategorie. Každou takovou aukci navštíví až 5x více potencionálních dražitelů, čímž tyto aukce dosahují pravidelně lepších dražebních výsledků.

Kontaktujte nás

Před příjmem předmětů do aukce doporučujeme, abyste se objednali na kontaktech uvedených níže nebo přímo na prodejně