O zboží

Vážení zákazníci,

na tomto e-shopu na doméně starozitnostipraha.cz je nabízeno zboží, které je taktéž nabízeno na naší kamenné prodejně na adrese Hornoměcholupská 277/2, Praha - Hostivař. 

Cílem naší prodejny a s tím spojeného internetového prodeje na tomto e-shopu, je nabídnout šperky, mince, hodinky, obrazy a jiné předměty za přijatelnou cenu a ve vysoké kvalitě. 

Většina našeho nabízeného zboží je zboží použité. Pokud je nabízené zboží nové, je v nabídce u popisu předmětu označeno jako „nové“ – týká se to především nových zlatých šperků, vyrobených na zakázku.

Naše prodejna i e-shop jsou registrovány na puncovním úřadě - nabízené šperky jsou tudíž vždy řádně puncované, čímž má kupující naprostou jistotu, že šperk má obsah drahého kovu přesně takový, jaký inzerujeme v naší nabídce. Stejnou váhu klademe i na přesné vážení na kalibrovaných zlatnických vahách.

Před vystavením zboží na našem e-shopu, respektive před odesláním kupujícímu, je zboží vždy řádně zkontrolováno a vyčištěno. Šperky čistíme několikafázově na více různých zařízeních, tzn. jsou vždy dokonale vyčištěné a vyleštěné. 

Děkujeme za návštěvu našeho e-shopu

Vaše Starožitnosti Hostivař