Komisní prodej

V naší prodejně nabízíme komisní prodej, neboli zprostředkování prodeje Vašich šperků, mincí, obrazů, hodinek, aj. za Vámi určené ceny. Pokud na prodej nespěcháte a rádi byste za Váš předmět získali nejvyšší možnou cenu, je pro Vás právě tento způsob prodeje ideální. Do komisního prodeje jsou přijímány výhradně exkluzivní šperky s vysokou historickou hodnotou, případně s drahými kameny, vzácné zlaté mince, obrazy ceněných autorů, zajímavé zlaté hodinky, aj. Předměty v komisním prodeji nabízíme jak na naší prodejně, tak na e-shopu a dalších prodejních serverech, které pro prodej zboží využíváme. Máte u nás tedy vysokou pravděpodobnost prodeje Vašeho předmětu.

 Po přijetí Vašich předmětů do komisního prodeje, tyto předměty na naše náklady nafotíme, a poté nabízíme našim zákazníkům jak na prodejně, tak na našem e-shopu a dalších internetových serverech. Máte u nás tedy mnohem vyšší šanci prodeje Vašeho předmětu.

 Komisní smlouvy uzavíráme na dobu neurčitou, s možností kdykoliv Váš předmět získat nazpět, pokud se neprodá.

 Jako provizi si účtujeme 20% z prodejní ceny předmětu, tzn. Vám zůstává 80% z prodejní ceny. Naše provize je včetně DPH a všech dalších poplatků. Pokud se předmět neprodá, nejsou nikdy žádné poplatky účtovány.

 Předměty do komisního prodeje velmi pečlivě vybíráme a přijímáme výhradně zboží exkluzivní, případně jinak zajímavé. Pokud Váš předmět nebude do komisního prodeje přijat, nabídneme Vám případně přímý odkup.

Kontaktujte nás

Před příjmem předmětů do komisního prodeje doporučujeme, abyste se objednali na kontaktech uvedených níže