Komisní prodej

V naší prodejně nabízíme komisní prodej, neboli zprostředkování prodeje Vašich šperků, mincí, obrazů, hodinek, aj. za Vámi určené ceny. Pokud na prodej nespěcháte a rádi byste za Váš předmět získali nejvyšší možnou cenu, je pro Vás právě tento způsob prodeje ideální. Do komisního prodeje jsou přijímány exkluzivní šperky s vysokou historickou hodnotou, případně s drahými kameny, zlaté mince, obrazy ceněných autorů, zlaté hodinky, aj. Předměty v komisním prodeji nabízíme jak na naší prodejně, tak na e-shopu a dalších prodejních serverech, které pro prodej zboží využíváme. Máte u nás tedy vysokou pravděpodobnost prodeje Vašeho předmětu.

 Po přijetí Vašich předmětů do komisního prodeje, tyto předměty na naše náklady nafotíme, a poté nabízíme našim zákazníkům jak na prodejně, tak na našem e-shopu a dalších internetových serverech. Máte u nás tedy mnohem vyšší šanci prodeje Vašeho předmětu.

 Komisní smlouvy uzavíráme na dobu neurčitou, s možností kdykoliv Váš předmět získat nazpět, pokud se neprodá.

 Jako provizi si u všech předmětů, vyjma mincí a bankovek, účtujeme 20% z prodejní ceny předmětu, tzn. Vám zůstává 80% z prodejní ceny. U mincí a bankovek si účtujeme provizi pouze 10% z prodejní ceny předmětu.

Naše provize je včetně DPH a všech dalších poplatků. Pokud se předmět neprodá, nejsou nikdy žádné poplatky účtovány.

Kontaktujte nás

Před příjmem předmětů do komisního prodeje doporučujeme, abyste se objednali na kontaktech uvedených níže